TRINITY COLLEGE LONDON 2017 – 2018 YILI SINAV DÖNEMLERİ AÇIKLANDI

TRINITY COLLEGE LONDON müzik sınavlarının 2017-2018 akademik yıl içerisindeki sınav dönemleri belirlendi. Yılda iki kez olarak planlanan sınavların ilki sömestre tatili öncesinde, diğeri ise okul bitimiyle birlikte gerçekleştirilecektir. Her iki dönem için de kayıtlar başlamıştır. Ocak 2018 sınavları için kayıtların son tarihi 30 Eylül 2017´dir.

Trinity College Dublin , the University of Dublin ,İreland ’a bağlı Trinity College of London dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında en üst sıralarda yer alan bir müzik okuludur. Müzik eğitimi alanların uluslararası dolaşım, çalışma ve eğitim alma imkanlarını arttırmak üzere oluşturulan Trinity College of Music sistemi  Türkiye’de sadece belli ve seçkin kurumlarda eğitimi verilmek ve sınavları yapılmak üzere yetkilendirilmiştir. Kurumumuz  müzik eğitimini ciddiye almaktadır bu nedenle ,eğitim sisteminin, dünya standartlarıyla aynı paralelde yürütülmesini sağlamayı ve Türkiyede ki müzik öğrencilerinin uluslararası standartlara  uygun metotlar ile eğitim aldıklarını belgelemeyi amaçlamaktadır.

Trinity College London 1877 yılında kurulmuş  Piyano , Gitar , Yan Flüt , Keman , Viyola , Çello , Teori , Obua , Klarnet , Fagot , Korno , Org , Saksafon , Vurmalı Çalıgılar , Bateri , Arp , Şan  dallarında ölçme ve değerlendirme faaliyetlerini sürdüren bir kurumdur. .

 

 

TRINITY COLLEGE LONDON müzik sınavlarıyla ilgili detaylı bilgiyi bu adresten de bulmanız mümkündür.

Trinity College London of Music Diploma Programı

İletişim için:

0312 424 19 10

 

 

Yoruma Kapalı.