Trinity College London of Music Sınav Tarihleri

ULUSLARARASI BELGELENDİRME SİSTEMLERİ SINAV TARİHLERİ BELLİ OLDU..

 

trinity1

senkron

Trinity College Dublin , the University of Dublin ,İreland ’a bağlı Trinity College of London dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında en üst sıralarda yer alan bir müzik okuludur. Müzik eğitimi alanların uluslararası dolaşım, çalışma ve eğitim alma imkanlarını arttırmak üzere oluşturulan Trinity College of Music sistemi  Türkiye’de sadece belli ve seçkin kurumlarda eğitimi verilmek ve sınavları yapılmak üzere yetkilendirilmiştir.Kurumumuz  müzik eğitimini ciddiye almaktadır bu nedenle ,eğitim sisteminin, dünya standartlarıyla aynı paralelde yürütülmesini sağlamayı ve Türkiyede ki müzik öğrencilerinin uluslararası standartlara  uygun metotlar ile eğitim aldıklarını belgelemeyi amaçlamaktadır.

trinitycolloge

Müzik alanında dünyada yaygın olarak kullanılan ve akademik olarak iyi bir seviyede yapılan başka bir uluslararası Müzik Sınav Sistemi olan TRINITY COLLEGE LONDON, Senkron Müzik Kursu bünyesinde 2016 Haziran tarihinden itibaren, MAYIS HAZİRAN aylarında yapılacaktır. Sınavlar yılda 1 kez düzenlenecektir. Yeni sınav sistemi ile ilgili olarak başvurular ve kayıtlar başlamıştır. Sınav Sistemi hakkında ayrıntılı bilgi için 0312 424 19 10 veya 0312 417  09 50 numaraları arayarak bilgi alabilirsiniz.

Trinity sınavları “Qualifications and Curriculum Authority ” (nitelikler ve müfredatlar kurumu) tarafından ve “The National Qualifications Framework“ (ulusal yeterlilikler çerçevesi) standartları doğrultusunda ulusal ve uluslararası akreditasyona sahiptir. Trinity College London of Music, uluslararası düzeyde kabul gören akreditasyon kurumu Ofqual tarafından akredite edilmiştir.

Her türlü müzik okulunda ve konservatuvarda okuyan, dernek veya özel öğretmenlerden ders alan öğrenciler Trinity College sınavlarına hazırlanabilir ve katılabilir.

Trinity College London Of Music Diploma Programı hakkında Bilgi için ;

Trinity College London of Music Diploma Programı

 

Yorum Yap

Yorum yazmak icin giris yapin.