Ankara Piyano Dersi

Ankara Piyano Kursu / Dersi

Piyano Kurslarımız Hakkında Ayrıntılı Bilgi ;

Piyano Kursu – Dersi Ankara – Senkron Müzik Kursu  ; Başlangıç aşamasında duruş tutuş ön plandadır,amaç doğru basan parmaklar ve doğru açıda parmaklara destek olan elleri ,şimdiye kadar tanımadıkları bir eğlenceye karıştırmak.Orta DO pozisyonunu esas alarak başlangıç yapılır öncelik dar alanda kısa paslaşmalarla elleri ısındırmak.Piyanoyu tanımaya başlayınca eller,alıp başını 88 tuşun her birini tanımak istiyor. Etüdlerle, gamlarla destekleyip başlıyoruz minik minik parçaları çalmaya.Derken bir bakmışsınız tuşların efendisi olmuşsunuz.

*Piyano kursuna yeni başlayıp henüz enstrümanını almamış öğrencilerimize,müzik eğitim merkezimiz randevu alarak ,piyano odalarını ücretsiz olarak temin etmektedir.

*Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen iletişim bilgilerimiz de yer alan SENKRON MÜZİK EĞİTİM MERKEZİ mail adresimiz ya da telefonumuz vasıtasıyla bizimle iletişime geçiniz ya da müzik eğitim merkezimize misafir olunuz.

Piyano Kursu eğitimini doğru zamanda, doğru kişilerden, doğru yöntem ve materyalle almaya başlayan istekli bir öğrencinin, kişisel gelişimine önemli bir katkı sağlandığı açıktır.

Hiçbir zaman geç değil! siz ya da çocuğunuz için sanatı daha fazla ertelemeyin…

MEB Özel Senkron Müzik Kursu  ile MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.

Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ YARIM SAATLİK TANITIM Piyano DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR

Ücretsiz Deneme Dersi Randevusu için tıklayınız

Not: Tüm Şubelerimizde Ücretsiz Piyano Çalışma İmkanı Sağlanmaktadır.

Not : Yeni Piyano ya başlayacak öğrencilerimizin enstrüman alabilmesi için Anlaşmalı Olduğumuz Müzik Mağazalarından indirimli Piyano alabilme şansı olacaktır.

 Not: Piyano Ders – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.

Piyano Eğitiminin Beyin Gelişimi üzerine Etkileri

https://www.senkronmuzikkursu.com/muzik-hakkinda/piyano-egitiminin-beyin-gelisimi-uzerine-etkileri.html

Çocuklarda Piyano Eğitimi

https://www.senkronmuzikkursu.com/muzik-hakkinda/cocuklarda-piyano-egitimi.html

Senkron Müzik Piyano Kursu ve Dersi Ankara

”Trinity College London of Music”in

Ankara’daki Yetkili Piyano eğitimi ve sınav merkezidir.

Hobi Kurs Programlarımızla beraber işleyen Sertifika veya Diploma Programlarımıza katılabilme imkanınız vardır…

Öğrenci seviyesine göre öğretmenin tespit ettiği dereceden başlayabilir. Trinity College Programımız ile Grade 8 mezunu, tüm dünyada geçerli müzik lisesinden mezun  olabilme imkanınız olacaktır.

İleri düzey Programlarımız ise ;

Diploma Programlarımıza katılarak Piyano Branşından Öğretmenlik Diploma Programıyla veya Konservatuvar düzeyinde Performans, Bestecilik Diplomalarıyla 2. Üniversite Bitirme imkanınız olacaktır.

Trinity College Piyano Konservatuvar ve Müzik Öğretmenliği Diploma Programı Ayrıntılı Bilgi İçin ;

https://www.senkronmuzikkursu.com/muzik-hakkinda/trinity-guildhall-diploma-programi.html

Yoruma Kapalı.