Sertifikalar

 

Senkron Müzik Kursundan hobi amaçlı kurslarınızı dilerseniz M.E.B. Onaylı Sertifika Programlarımızla Kendinizi Belgelendirebilir  veya Dünyanın En İyi 100 Üniversitesinden biri olan Trinity College London of Music Üniversite‘dan Sertifika ve Diploma Programlarına Katılarak da  Konservatuvar ve Müzik Öğretmenliği Diplomalarımızla İkinci Üniversite Bitirme Şansını Elde Edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için 0312 424 19 10 u arayabilir veya Ön kayıt bölümünde ücretsiz randevu olarak derslerimize katılabilirisiniz..

M.E.B. Sertifika Programları:

Tüm Enstrüman Branşlarında Temel Seviye ve İleri Seviyelerde ki Sınavlardan başarılı sonuç alan Kursiyerler , Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Kurs Bitirme Belgesi almaya hak kazanırlar. Söz konusu belge usta öğreticilik hakkı kazandırmakta olup mezun olunan enstrüman alanında resmi ve özel kurumlarda eğitmenlik yapabilmektedirler, yada herhangi bir başvuruda (sınav, okul, iş vb.) size resmi bir referans olabilmektedir.

Trinity Guildhall Sertifika ve Diploma Programları:

Uluslararası belgelendirme sistemleri içersin de dünyada en tanınan ve akademik anlamda da en çok tercih edilen sınav sistemi olan bu program katılımcılarına hem sertifika hem de diploma imkanı sunarak ilkokul seviyesinden yüksek lisans seviyesine kadar her türlü eğitimi belgelendiriyor.

Lise seviyesinde verdiği belge ise lise diploması olarak kabul edilen ve dünyanın her yerinde geçerli olarak müzik alanında yüksek öğrenim kariyeri olanlara ciddi bir referans olmaktadır. Akreditasyonlu Lise belgesine sahip olmak için normal lise eğitim süresinde açıktan takip edilecek olan bu program sayesinde öğrenciler liselerinden mezun olurken buradan alacakları diğer bir diploma ile de çift diploma sahibi olacaklardır üstelik dünyanın her yerinde geçerli olan.

Programın Üniversite bölümü ise; 3 yıl süren bir süreçte Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans olmak üzere 3 akademik seviyede ve Öğretmenlik, Performans Sanatçılığı ve Kompozisyon olmak üzere de        3 ayrı alandan birinden mezun olma imkanı sunmaktadır.

Yüksek Lisansın Öğretmenlik bölümünden mezun olan birisi, Dünyanın her yerindeki Üniversitelerinde, Konservatuarlarında, Müzik okullarında Liselerinde ve her türlü örgün ve yaygın eğitim kurumlarında çalışabilirler.

Çünkü belgeleri tüm dünya tarafından akredite edilmiş dünyanın en yaygın sınav sisteminden birinden TRİNİTY COLLEGE LONDON dan mezun olduğu için geçerlilik taşımaktadır.

https://www.senkronmuzikkursu.com/muzik-hakkinda/trinity-guildhall-diploma-programi.html

 Trinity Programlarında Klasik Gitar , Elektro Gitar , Piyano , Yan Flüt , Keman , Çello , Klarnet , Saksafon , Bateri , Şan programlarından sertifika alabilir… İleri ki seviyelerde eğer kişi isterse Türkiye de ki denkliğiyle Lisans düzeyinde Diploma Programlarına  katılabilir..Ayrıca Performans, Bestecilik ve Öğretmenlik sınav seçenekleri kendini geliştirebilir. Lisans diplomalarının yanı sıra Yüksek lisans seçeneğiyle de akademisyenlik yapma şansını da elde etmiş olacaksınız ….

 

RockSchool Sertifika ve Diploma Programları:

https://www.senkronmuzikkursu.com/muzik-hakkinda/rockschool-sertifa-ve-diploma-programi.html