ONLİNE EĞİTİM PORTALI MIZ…

Merhaba sevgili öğrencilerimiz, dünya genelinde ve ülkemizde son zamanlarda yaşanan koronovirüs salgınından ötürü, siz değerli öğrencilerimiz için online uzaktan eğitim sistemini kurma ihtiyacı hissettik. Bu konuda hocalarımız ve biz sağlıklı bir ortam için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Belkide Türkiye’de bir ilk olan online uzaktan müzik eğitim sayesinde evinden çıkamayan öğrencilerimiz, ev hanımlarımız, bulunduğu il veya ilçede müzik konusunda eğitim kurumları olmayan ama müzik eğitimi konusunda istekli dostlarımız için de bir kapı açmış oluyoruz. Sizlerde evinizden, iş yerinizden ve sizin için uygun olan her yerden telefon, tablet, bilgisayar ve internet bağlantısı ile özel derslerinizi rahatlıkla işleyebileceksiniz.

Aşağıdaki bölümde skype kurulumu ve ardından online derslerimize nasıl bağlantı yapacağınızı göstereceğiz. Eğer bilgisayarınızda skype yoksa ve nasıl kurulacağını bilmiyorsanız aşağıdaki kısa video’yu izleyerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Skype programı dünya genelinde bir çok platformda kullanılmakta olup, grupları ve kişileri özel sunucularda bir araya getirerek, sesli ve görüntülü iletişim kurmaya yarıyan ve son derece güvenilir bir uygulamadır.

Discord indirme adresi: www.skype.com

Kurulum işleminiz bittiyse veya sisteminizde kurulu ise mevcut hotmail, windowslive, live uzantılı mail adreslerinizi kullanarak skype’a giriş yapabilirsiniz..

Girişinizi tamamladıktan sonra Aşağıdaki formu Doldurarak Online Eğitim için başvurunuzu yapabilirsiniz. Tarafınıza Gelecek Sms ile ” Online Eğitime Giriş ” sayfasından ders alacağınız eğitmenin odasına Bağlanarak Skype sunucularımızdan Bire bir Online Eğitiminizi Alabilirsiniz.

    Yoruma Kapalı.