Ukulele Kursu

  • Ukulele Hawaii müzikleri için özel geliştirilmiş bir enstrümandır. Gitarın küçüğü olarak düşünülse de aslında sistemi gitardan farklıdır ve 4 tellidir. Soprano, alto , tenor, bariton, bass olmak üzere 5 türü vardır. Bariton dışındaki türlerinin akort sistemi tamamen aynıdır .
  • Fiziksel olarak herhangi bir engeli bulunmayan tüm bireyler Ukulele çalabilir. Düzenli ve doğru metod ile iyi bir eğitmenle çalışıldığı sürece Ukulele öğrenmenin önünde hiçbir engel yoktur. Yaş sınırı olarak kas yapılarının biraz daha güçlenmiş olması için minimum 4 yaşında itibaren öğrenci kabul etmekteyiz.
  • Öğrenme süresi kursa gelen kişiye ve hedefe göre farklılık gösterebilir. Derslere düzenli katılım, verilen ödev ve egzersizlerin zamanında yapılması öğrenimi hızlandıran temel etkenlerdir. Öte yandan belli sayıda parça çalmak benim için yeterli olacaktır diyen bir kişi ile, duyduğum her parçayı çalmak istiyorum diyen kişinin öğrenme süresi farklı olacaktır. Detaylı bilgi almak istiyorsanız, ücretsiz deneme derslerimize katılıp bilgi alabilirsiniz.
 Not: Ukulele Dersi – Kursumuz bire bir özel ders şeklinde yapılmakta olup yeni başlayanlar için haftada 1 saat lik programlar halinde derslerimiz başlanmaktadır. İleri seviyelerde  veya isteğe bağlı olarak ta haftada 2 saat lik programla derslerimiz devam edilebilmektedir.
MEB Özel Senkron Müzik Kursu ,  MEB Özel Yıldız Senkron Müzik ve Resim Kursu ile MEB Özel Batıkent Senkron Müzik ve Sanat Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olarak Faaliyet gösteren Sanat Eğitimi Kurumlarıdır.
Not: ÖNCEDEN RANDEVU ALINDIĞINDA ÜCRETSİZ YARIM SAATLİK TANITIM Ukulele DERSLERİ ALMANIZ MÜMKÜNDÜR.

Yoruma Kapalı.